122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

Pałac przygód w Aquapalace Praga

Kochasz szybkość i wysokość? Chcesz się wyżyć? Jesteś pod dobrym adresem! Przeżycia w Pałacu Przygód są takie jak jego atrakcje: zachwycające, wyjątkowe i nie z pewnością nie da się ich zapomnieć! Zapraszamy do wypróbowania każdej z 12 zjeżdżalni!

  • Wygląda jak ogromny zwinięty wąż, ale bać się go nie trzeba. O czym mowa? O zjeżdżalniach raftowych! Od rodzinnych po bardzo szybkie o długości do 250 metrów. Polecamy zjazd po ciemku lub w tunelu.
  • Cieszą się wielką popularnością. Strome, proste zjeżdżalnie – a daleko w dole miękkie objęcia wody. Odważysz się?
  • Kręcić się po spirali z wielką prędkością to znakomity sposób na produkcję adrenaliny – innymi słowy, Twoją odwagę doskonale sprawdzi zjeżdżalnia spacebowl. A może wolisz zjazd na dętce w Hypoganie? Jest najdłuższy w Czechach.
  • Dziki prąd Szybkiej Rzeki zaniesie cię aż do strefy zewnętrznej.
  • Wolną rzeką z kolei można dopłynąć do jaskini, gdzie można zażyć relaksu w kąpieli wirowej. Po takich przygodach należy się odpoczynek!
  • CRAZY TUBE to rodziny roller coaster, idealny dla wszystkich pokoleń. Jazda na oponach przyniesie mnóstwo zabawy. Energicznie rzuca z boku na bok, więc należy być ostrożnym przy pierwszym zjeździe - po oswojeniu się z atrakcją można już szaleć do woli!
  • CANYON to "zjeżdżalnia-koryto", w której baczną uwagę należy zwrócić na sygnalizację świetlną na początku. Jeśli jest to kolor niebieski, może zjechać dziecko 6-letnie, gdy światło jest czerwone lub czarne, dziecko powyżej 8 lat. Warunkiem zjazdu jest umiejętność pływania. Na Canyon Road czeka kilka niespodzianek, które czają się na zjeżdżających. Po drodze można zobaczyć panoramiczny taras i zanurzonym w ciepłej wodzie, obserwować duży ogród.

zjeżdżalnie Zjeżdżalnie w aquaparku Zjeżdżalnie Dzika rzeka

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek