122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

Centrum Wellness Aquaparku Aquapalace Praga

Goście kompleksu Aquapalace Praga szczególnie chwalą sobie bogate zaplecze SPA&Wellness. Niepowtarzalne wrażenia i regenerację organizmu zapewnia cała gama masaży, leczniczych zabiegów balneologicznych w wannach z hydromasażem dla par i dla pojedynczych gości. W ofercie nie brakuje też takich egzotycznych zabiegów jak hammam i rhassoul, dużą popularnością cieszy się „soft pack“ oraz prywatne sauny z własnym jacuzzi, prysznicami, stołem hammam oraz prywatną strefą relaksacyjną. Komplet usług uzupełniają usługi kosmetyczne z produktami PAYOT i THALGO, manicure, pedicure, depilacja i solaria. Dzięki ekskluzywnej mieszance innowacyjnych zabiegów spa i kultury wellness, kompleks  zyskał miano jednego z najlepszych ośrodków SPA w regionie.

Cennik wellness i SPA

Strefa relaksu Strefa relaksu Strefa relaksu Strefa relaksu

Regulamin wellness i SPA

Centrum Wellness

Centrum Wellness Aquaparku Aquapalace Praga

Goście kompleksu Aquapalace Praga szczególnie chwalą sobie bogate zaplecze SPA&Wellness. Odpoczywaj sam lub z rodziną w centrum wellness, korzystając z masaży, zabiegów kosmetycznych, balneoterapii lub luksusowego prywatnego spa. Po egzotycznych zabiegach, jak HammamRhassoul, będziesz miał poczucie świeżości i odmłodzenia. W centrum wellness doświadczeni masażyści wykonują masaże klasyczne i specjalne całego ciała oraz niektórych jego partii. Masaże są naturalnym i bezpiecznym środkiem na rozluźnienie grup mięśni, stłumienie bólu, pobudzenie krążenia płynów ustrojowych oraz poprawy dostępu substancji odżywczych do masowanych obszarów.

Popularne zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne nie są wyłącznie domeną kobiet, wielu mężczyzn również korzysta z wysokiej klasy pielęgnacji skóry i naskórka. Dzięki połączeniu profesjonalnych kosmetyczek i środków kosmetycznych osoby w każdym wieku i o różnych typach skóry mogą skorzystać z luksusowej pielęgnacji . Szczególnie fachowa pielęgnacja rąk i nóg w postaci manikiuru i pedikiuru nie tylko doda urody paznokciom, ale również zapewni nawilżenie skóry rąk i nóg.

Prywatne spa

Prywatne SPA to idealne miejsce dla zamkniętej grupy ludzi, miejsce spędzania wolnego czasu połączonego z relaksem i wypoczynkiem w kręgu rodzinnym oraz miejsce na romantyczne spotkania, spędzanie czasu z przyjaciółmi. Może być także nietradycyjnym prezentem dla najbliższych. Prywatne spa oferuje whirlpool, własną saunę fińską, prysznic i łóżka do relaksu.

Ciągle niedocenione orientalne łaźnie Hammam i bagienne okłady z gliny Rassoul, oferowane przez centrum wellness Aquapalace Praha, stopniowo i stale zyskują zainteresowanie wśród naszych klientów. Kto ich nie spróbuje, nie doświadczy ulgi, oczyszczenia i odżywienia skóry.

Chciałbyś spróbować, jak to jest w stanie nieważkości? Powietrzno-wodne łóżko Soft pack symuluje stan nieważkości tak, że ciało zanurzane jest w specjalnej tkaninie w łaźni, w której unosi się delikatnie, bez oddziaływania jakichkolwiek nacisków.

Cennik zabiegów dostępnych w Wellness i SPA znajduje się tutaj.

Strefa relaksu Strefa relaksu Strefa relaksu Strefa relaksu

Masaże

Masaże służą szczególnie do stopniowego rozluźniania różnych grup mięśniowych. Są idealnym stymulantem regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym, dzięki nim czujemy ogólny relaks i odprężenie. Masaże są również naturalnym i delikatnym sposobem leczenia i łagodzenia bólu. Stymulują cyrkulację płynów ustrojowych w całym ciele i polepszają dopływ substancji odżywczych do masowanych miejsc.

Masaże

Soft pack

Soft pack to łóżko powietrzno-wodne służące do suchego wygrzania organizmu przed nałożeniem okładu, w trakcie okładu lub przed masażem. Łóżko wodne przedstawia unikalny system pielęgnacji ciała. Ciało w specjalnej tkaninie zanurzone jest w łaźni, w której lekko się unosi bez wystawienia na jakiekolwiek ciśnienie - potrafi właściwie naśladować stan nieważkości.

Soft pack

Rassoul

Rytuał Rassoul to bagienny okład iłowy połączony z efektami działania łaźni parowej. W trakcie zabiegu dochodzi do wygrzania ciała w kabinie parowej oraz aplikacji marokańskiej gleby iłowej na skórę całego ciała.

Rassoul

Hammam

Rytuał Hammam polega na korzystaniu z orientalnej łaźni tureckiej połączonej z wygrzaniem ciała na specjalnym marmurowym kamieniu.Po idealnym wygrzaniu i rozluźnieniu spiętych mięśni na wygrzewanym kamieniu marmurowym hammam następuje peeling przy użyciu specjalnej myjki doskonale usuwającej martwy naskórek. Następnie aplikowany jest pianowy masaż mydlany, zapewniający końcowe rozluźnienie i relaks.

Hammam

Pielęgnacja ciała

Dzięki zabiegom pielęgnacji ciała, przeprowadzanych z wykorzystaniem luksusowych francuskich preparatów THALGO i PAYOT, możesz przyjemnie się zrelaksować, a jednocześnie zadbać o swoje ciało.

Pielęgnacja ciała

Zabiegi kosmetyczne

Doświadczone kosmetyczki w SPA Aquapalace Praga używają francuskich kosmetyków PAYOT lub THALGO, aby zapewnić Twojej skórze najlepszą pielęgnację.

Zabiegi kosmetyczne

Manicure i pedicure

To, co na widoku, musi być piękne – dlatego ręce i stopy zasługują na szczególne traktowanie, zwłaszcza w lecie.
Manicure i pedicure są korzystne także z lekarskiego punktu widzenia – jako prewencja przeciw infekcjom wirusowym czy pleśniowym.

Manicure i pedicure

Balneoterapia

Nawet zwykła woda może mieć nadzwyczajne działanie relaksujące i lecznicze – przekonuje o tym balneoterapia, która działa pozytywnie przy zmęczeniu mięśni i stawów, skurczach, bólu głowy i pleców, stresie i ogólnemu przemęczeniu organizmu.

Balneoterapia

Prywatne SPA

Poszukujesz oryginalnego miejsca na romantyczną randkę, spotkanie z przyjaciółmi? Szukasz niebanalnego pomysłu na podarunek? Zdecyduj się na prywatne SPA!

Prywatne SPA

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek