122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

 

Sauny zewnętrzne w Aquaparku Aquapalace Praga

Jeżeli zapragniesz pobytu na świeżym powietrzu, na pewno odwiedź zewnętrzną część naszego świata saun. Wchodząc na teren saun zewnętrznych zobaczysz dominujący budynek pod postacią skandynawskiej chaty, dwie wanny jacuzzi oraz taras relaksacyjny z leżakami. Gdy ruszysz dalej, odkryjesz także wejście do ziemnej bani oraz prysznice i basenik ochładzający.
Zakosztuj wspaniałej atmosfery po zmroku, kiedy można relaksować się w jacuzzi pod gwiaździstym niebem!

  • Chatka-bania (sauna Kello)

Sauna ta ma kształt typowej skandynawskiej chatki, dlatego też jest nazywana chatką-banią. Jest zbudowana ze specjalnego świerku kello i obłożona jasnym drewnem.
Typowa sauna rosyjska zbudowana ze świerku kello i obłożona specjalnym drewnem abachi. Wysokie temperatury doprowadzają do skraplania się wody i potu na ciele i intensywnie je wygrzewają, co wpływa pozytywnie na cały organizm. Masaże witkami brzozowymi poprawiają ukrwienie skóry i hipodermy.
Pobyt w saunie kello pobudza czynność krwiobiegu i poprawia ukrwienie skóry i naczyń krwionośnych.
Temperatura w saunie: 85 °C
Wilgotność powietrza: 15%
Zalecany czas pobytu: 10 minut

  • Ziemna bania

Kamienny domek, częściowo wgłębiony w ziemię, obłożony jasnym drewnem. Ciepło emituje tutaj ozdobny piec znajdujący się na froncie ogrzewalni. Efekt saunowania umacnia stłumione światło i ciepłe kolory.
Sauna jest częściowo zagłębiona w ziemi. Kombinacja wysokiej temperatury, naturalnej wilgotności, esencji, minerałów oraz ciepłego światła wielokrotnie wzmacnia pozytywne efekty saunowania na organizm.
Dzięki zagłębieniu w ziemi panuje tutaj przyjazny klimat, a wysoka temperatura i niska wilgotność są bardziej znośne.
Temperatura w saunie: 95 °C
Wilgotność powietrza: 15%
Zalecany czas pobytu: 12 minut
 

  • Zewnętrzne jacuzzi i basen ochładzający

W części zewnętrznej oprócz domków saunowych mają też Państwo do dyspozycji niezbędne prysznice ochładzające, basenik ochładzający, a także dwie wanny jacuzzi oraz taras relaksacyjny z leżakami.
Zewnętrzne jacuzzi mają nieodparty urok po zmroku, kiedy można zrelaksować się pod niebem pełnym gwiazd. Zakosztuj i Ty tej niesamowitej atmosfery!
 

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek