122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

Fitness i siłownia w Aquapalace Praga - nie rezygnuj ze sportu na urlopie!

Dwupiętrowe, w pełni klimatyzowane fitness centrum Aquapalace Praga należy do najlepiej wyposażonych w Czechach. U nas ćwiczy się na najlepszych przyrządach, do dyspozycji są trenażery łyżwiarskie, kardiotrenażery, strefa do stretchingu ...Obiekty fitness centrum wyposażone są w ekrany LCD i ekran projekcyjny, na których można oglądać programy muzyczne. Energię można uzupełnić w stylowym barze z szeroką ofertą koktajli i pożywnych suplementów diety.

Siłownia Fitness Centrum Fitness Fitness Centrum Fitness Rowerki do ćwiczeń Spinning

Pozwól sobie na luksus posiadania profesjonalnych trenerów, fachowców od żywienia i zdrowego stylu życia, którzy zapewnią szyty na miarę program ćwiczeń i dietę - skorzystaj z siłowni hotelu Aquapalace Praga!

  • Na ćwiczących oczekują 44 przyrządy marki Technogym z możliwością płynnego ustawiania obciążenia za pomocą cegiełek lub talerzy; można też wypróbowań maszyny z serii Easy Line przeznaczone do treningu po okręgu.
  • W siłowni są do dyspozycji jednoręczne hantle od 1kg do 32kg, jednoręczne sztangi do 50 kg i ławki do ćwiczeń wzmacniających.
  • W strefie stretchingowej, służącej do niezbędnego rozciągnięcia ciała, znajdują się też dwie nowe maszyny Technogym umożliwiające planowe rozciąganie przedniej i tylnej części kończyn dolnych.
  • Posiadacze karnetów rocznych i klienci z osobistymi trenerami mają do dyspozycji strefę VIP wyposażoną w maszyny najwyższej jakości z dotykowymi ekranami i łączami na iPody.

Cennik Centrum fitness

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek