122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

 

Łaźnie rzymskie w Aquaparku Aquapalace Praga

Łaźnie rzymskie zaimponują Państwu dużym basenem w stylu rzymskim z przeszklonym dachem. Woda w basenie jest jonizowana, a więc odpowiada także osobom wrażliwym na chlor. Łaźnie rzymskie oferują pięć kabin parowych tureckiego typu z temperaturami od 26 °C do 65 °C.
Oprócz sauny w części łaźni rzymskich jest do dyspozycji kilka pryszniców aromatycznych i masażowych oraz szereg leżaków do wypoczywania.
Łaźnie rzymskie są odpowiednie dla osób, które źle znoszą wysokie temperatury i niską wilgotność powietrza fińskiej sauny.
 

Caldarium

Zakosztuj wygody klasycznych łaźni kamiennych, w których ciepło jest równomiernie emitowane przez kamienne ściany i podłogi.
Wspólne oddziaływanie ciepła i wilgoci stymuluje ukrwienie i dokładnie, ale delikatnie czyści skórę i drogi oddechowe. Równocześnie rozluźnia napięte mięśnie i dochodzi do zniwelowania stresu.
Temperatura w łaźniach: 40 °C
Wilgotność powietrza: 75 %
Zalecany czas pobytu: 25 minut
 

Tepidarium

Łaźnia parowa typu tureckiego służy do lekkiego i delikatnego wygrzania całego ciała. Wyjątkowo delikatna i stymulująca dla organizmu.
Pobyt w łaźni parowej tepidarium aktywuje układ odpornościowy, nie obciążając jednocześnie krwioobiegu.
Niskotemperaturowa sauna wygrzewająca. Odpowiednia dla dzieci oraz osób z chorobami serca.
Temperatura w łaźniach: 38 °C
Wilgotność powietrza: 35 %
Zalecany czas pobytu: 30 minut
 

Laconium

Ta niskotemperaturowa sauna stanowi odpowiednią alternatywę dla tych, których krwioobieg nie może zostać wystawiony na obciążenie spowodowane przez klasyczną saunę.
W trakcie saunowania w laconium dochodzi do rozluźnienia mięśni oraz usuwania szkodliwych substancji toksycznych poprzez pocenie się.
Temperatura w łaźniach: 60 °C
Wilgotność powietrza: 50 %
Zalecany czas pobytu: 25 minut
 

Łaźnia parowa

Klasyczna łaźnia parowa ze 100% wilgotnością względną powietrza. Gorąca para bardzo pozytywnie oddziałuje w przypadku chorób oddechowych, problemów reumatycznych i poprawia ukrwienie skóry.
Niskotemperaturowa sauna parowa ze 100% wilgotnością. Odpowiednia na przykład w przypadku schorzeń reumatycznych oraz do poprawienia działania dróg oddechowych.
Spróbuj solnego peelingu prowadzonego przez nasz fachowy personel. Wetrzesz w skórę sól, a następnie pozwolisz jej oddziaływać razem z ciepłą parą. W ten sposób wymasujesz i ukrwisz całe ciało, a gdy sól się rozpuści i wchłonie w skórę, doskonale ją zdezynfekuje. Skóra jest wtedy gładka i delikatna.
Temperatura w łaźniach: 45 °C
Wilgotność powietrza: 100 %
Zalecany czas pobytu: 25 minut
 

Łaźnia solna

Kombinacja ciepła i jonizowanego tlenu wzbogaconego o morskie ekstrakty tworzy unikalny morski klimat, który wpływa na rozluźnienie i regenerację. Sauna niskotemperaturowa. Powietrze wymieszane jest z solą morską. Wpływa na poprawę działania dróg oddechowych.
Głównym efektem tej łaźni niskotemperaturowej jest intensywne ukrwienie organizmu.
Temperatura w łaźniach: 29 °C
Wilgotność powietrza: 45 %
Zalecany czas pobytu: 30 minut
 

Rzymski basen, prysznice

Przestrzeń rzymskich łaźni oferuje możliwość ochłody pod postacią zimnych i aromatycznych pryszniców - na przykład tropikalnego deszczu, deszczu burzowego lub zimnej mgły. Do ochłodzenia i rozluźnienia ciała przeznaczony jest także rozległy rzymski basen z wodą jonizowaną o temperaturze 30°C oraz niezbędna przestrzeń do relaksu na leżakach.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek