122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

Życie nocne

Praga to centrum życia towarzyskiego. Jeśli lubisz zabawę – wybierz się do jednego z licznych klubów lub barów, które tętnią nocnym życiem. Przedstawiamy kilka miejsc, w których panuje klimat niekończącej się imprezy. Niektóre ciekawe obiekty, godne odwiedzenia, cieszą się długoletnią popularnością. Bary są otwarte przez całą dobę, kluby zazwyczaj od 23.00, pozostają otwarte do około 4.00 rano. Jeżeli chciałbyś kontynuować swą zabawę i po tej rannej godzinie, znajdziesz jeszcze kilka otwartych klubów.

 

Dyskoteki w Pradze<p>Nocne życie w Pradze to niekończąca się impreza. Przekonaj się sam - znajdź swój ulubiony klub i baw się do woli!<p> Klub Duplex<p>Duplex to jeden z najbardziej popularnych praskich klubów nocnych. Posiada ogromne sale taneczne ? dobrym pomysłem jest zorganizować tu wieczór kawalerski lub huczne urodziny.<p> Klub Karlovy Lazne<p>Karlovy Lazne to ogromny i bardzo modny klub nocny. Każde piętro ma swój własny styl, od chill out do hard core trance.<p> Klub Mecca<p>Mecca to bardzo modny klub o charakterze industrialnym do tańczenia przy muzyce house i techno.<p>

 

 • Duplex – to jeden z najbardziej popularnych praskich klubów nocnych. Posiada ogromne sale taneczne – dobrym pomysłem jest zorganizować tu wieczór kawalerski lub huczne urodziny. Duplex to kombinacja klubu nocnego, kawiarni i restauracji – ulokowany na szóstym piętrze zachęca turystów do zobaczenia wspaniałego widoku na miasto, a w nocy doskonale widać pięknie oświetlony Plac Św. Wacława.

  Lokalizacja: Plac św. Wacława  21, Nowe Miasto

 • Sasazu – obecnie królujący klub wśród modnej elity miasta. Jeżeli lubisz pięknych ludzi, duże sale taneczne to jest to miejsce dla ciebie.

  Lokalizacja: Bubenské nábřeží 306 (w środku rynku Holešovice), Holešovice

 • Mecca – bardzo modny klub o charakterze industrialnym do tańczenia przy muzyce house i techno.

  Lokalizacja: Pruhonu 3, Holesovice

 • Blues Sklep – jeden z nowszych jazz klubów w mieście, Blues Sklep (ciekawostka: słowo sklep znaczy piwnica) jest typową staromiejską piwnicą z ciemnymi pomieszczeniami o gotyckich sklepieniach zapewniających odpowiednią atmosferę dla regularnych sesji jazzowych. Zespoły grają wszystko od tradycyjnego jazzu nowoorleańskiego do bebop, bluesa, funk i soul.

  Lokalizacja: Liliová 10
 • Karlovy Lazne – ogromny i bardzo modny klub nocny. Każde piętro ma swój własny styl, od chill out do hard core trance; doskonałe kapele na żywo grają na parterze; jeśli lubisz dance i klasyczne disco, znajdziesz je na pierwszym pietrze (Discotheque); rock do lat 1960 i muzyka lat 70-tych króluje na drugim piętrze (Kaleidoskop), natomiast house i techno na trzecim (Paradogs).

  Lokalizacja: Novotneho lavka, Stare Miasto (niedaleko Mostu Karola)

 • RadostFX – bardzo znany klub, w którym grają znakomici lokalni i międzynarodowi DJ. Wygodne sofy, mozaikowe stoły… Kawiarnia serwuje wyśmienite dania wegetariańskie i serniki, a na tyłach znajduje się Sala Marokańska, w której możesz się zrelaksować. Na dole natomiast potańczysz w klubie tanecznym czynnym od późnych godzin.

  Lokalizacja: Belehradska 120,Vinohrady (blisko stacji metra IP Pavlova)

 • La Fabrique – dyskoteka z kilkoma salami tanecznymi dla gości w każdym wieku.

  Lokalizacja: Uhelný trh 2, Stare Miasto
Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek