122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

Okolica i miejsca warte zobaczenia

Wybierając się do nowoczesnego kompleksu basenowego Aquapalace Praga, warto byłoby zapoznać się z okolicą. Szkoda byłoby zmarnować okazję i nie odwiedzić ważnych miejsc i zabytków znajdujących się w pobliżu lub nie spróbować atrakcji i sportów, jakie oferuje ta lokacja. Proponujemy kilka miejsc wartych uwagi, które powinny znaleźć się na liście każdego turysty.

Praga

Praga - Staromiejski RynekGłównym miastem oraz stolicą Republiki Czeskiej niewątpliwie jest Praga. Miasto to posiada bogatą architekturę, wiele pięknych i starych budynków, malownicze i kręte uliczki oraz słynne zabytki: Most Karola, Staromiejski Rynek, Zamek Praski i wiele więcej. Piękność Pragi jest niemalże czarująca, dlatego turyści, którzy ją jeden raz odwiedzą, zazwyczaj po jakimś czasie powracają.

Praga

Muzea i Galerie

Muzea i galerie w PradzeW Pradze znajduje się duża ilość muzeów – Muzeum Dvořáka, Muzeum Smetany, Muzeum starej czeskiej sztuki (na Zamku Praskim), Narodowe Muzeum Techniczne, Praskie Muzeum Żydowskie, Muzeum Narodowe, Wojskowe Historyczne Muzeum, Praskie muzeum muzeum sztuki dekoracyjnej, Sztuka europejska w Galerii Narodowej miasta Pragi i wiele innych.

Muzea i Galerie

Most Karola

Most Karola - PragaTuryści oraz okoliczni mieszkańcy lubią spacerować po XIII-wiecznym Moście Karola, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Nic dziwnego – zaliczany jest on do jednej z najważniejszych atrakcji turystycznych, które warto zobaczyć.

Most Karola

Zamek na Hradczanach

Zamek na Hradczanach PragaNa szczycie wielkiego wzgórza, tuż nad lewym brzegiem rzeki Wełtawa stoi ogromny praski zamek na Hradczanach (Hradczany to teren sąsiadujący z zamkiem). Zamek różni się od innych „klasycznych” budowli, gdyż jego części powstały w różnych stylach oraz rozciąga się on bardziej w poziomej, a niżeli w pionowej przestrzeni.

Zamek na Hradczanach

Życie nocne

Życie nocne PragaPraga to centrum życia towarzyskiego. Jeśli lubisz zabawę – wybierz się do jednego z licznych klubów lub barów, które tętnią nocnym życiem. Przedstawiamy kilka miejsc, w których panuje klimat niekończącej się imprezy. Niektóre ciekawe obiekty, godne odwiedzenia, cieszą się długoletnią popularnością. Bary są otwarte przez całą dobę, kluby zazwyczaj od 23.00, pozostają otwarte do około 4.00 rano. Jeżeli chciałbyś kontynuować swą zabawę i po tej rannej godzinie, znajdziesz jeszcze kilka otwartych klubów.

Życie nocne

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek