122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

Aquapalace Praga - więcej niż zakwaterowanie!

Aquapalace Hotel Prague dysponuje 231 pokojami hotelowymi z bezpośrednim wejściem do aquaparku Aquapalace Praha, połączonego z hotelem korytarzem na pierwszym piętrze. Można wybierać spośród kilku typów pokoi: dla klientów businessowych, indywidualnych lub rodzin.  Bez względu na to, czy podróżujesz w celu odpoczynku, zabawy, czy służbowo, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, a to wszystko w bezpośredniej bliskości jednej w najpiękniejszych metropolii – Pragi.

Aquapalace Praga - junior suite - 2 osobowy<p>Junior Suite to duży pokój z rozkładanym tapczanem, fotelami oraz łóżkiem małżeńskim lub dwoma oddzielnymi łóżkami, łazienka dysponuje wanną oraz prysznicem.
<p> Pokój dwuosobowy Superior Pokój z balkonem Pokój dwuosobowy Superior Pokój rodzinny Pokój rodzinny<p>Pokoje rodzinne oferują wystarczającą przestrzeń dla rodziny z 1 lub 2 dzieci i są specjalnie wyposażone z myślą o naszych najmniejszych gościach. Pokoje te wyposażone są w duże łóżko (180 x 200 cm) oraz wygodne łóżko piętrowe (tworzone przez dwa łóżka o wymiarach 80 x 170cm). Wyposażenie pokoju oferuje wystarczającą ilość schowków i mebli dla 4 osób ? obejmuje pojemną szafę na ubrania, miejsce na przechowanie bagaży, a także biurko z krzesłem, stolik konferencyjny i fotel, telewizję plazmową oraz odtwarzacz DVD.<p> Pokój rodzinny Pokój rodzinny - rzut King Suite King Suite King Suite<p>King Suite oferuje oddzielną część mieszkalną z rozkładanym tapczanem oraz sypialnię z łóżkami małżeńskimi lub oddzielnymi, łazienka także dysponuje wanną oraz prysznicem.<p> łazienka Aquapalace Praga - pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych<p>Pokoje dostępne dla niepełnosprawnych są przestronne i zaprojektowane z myślą o łatwym i bezpiecznym poruszaniu się naszych klientów.<p> obuwie plażowe

W naszej ofercie znajdziecie:

 • 171 pokoi dwuosobowych kategorii Superior

Niezwykle eleganckie i stylowe wnętrza sprawią, że każdy z Gości czuje się tu dobrze. Wysoki standard, w którego ramach mieszczą się na przykład  wysokiej jakości materace i pościel gwarantują prawdziwy wypoczynek, spokój i zdrowy regenerujący sen. Niektóre z pokoi mają do dyspozycji własny taras… podobno nigdzie indziej kawa nie smakuje tak dobrze, jak tam…

pokoj

 • 42 pokoi rodzinnych

Pokoje rodzinne zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych Gościach hotelu Aquapalace Prague. W każdym z nich znajduje się duże łóżko (180 x 200 cm) oraz wygodne łóżko piętrowe (tworzone przez dwa łóżka o wymiarach 80 x 170cm). Wyposażenie pokoju oferuje wystarczającą ilość schowków i mebli dla 4 osób – obejmuje pojemną szafę na ubrania, miejsce na przechowanie bagaży, a także biurko z krzesłem, stolik konferencyjny i fotel, telewizję plazmową oraz odtwarzacz DVD. W trakcie projektowania pokoi rodzinnych przyświecała nam jedna, naczelna idea - zależy nam na tym, aby rodzinny urlop był dla Was nie tylko tak przyjemny, jak to możliwe, ale również bezpieczny i komfortowy.

pokoj rodzinny

 • 3 pokoje typu Junior Suite oraz 12 King Suite

Junior Suite to duży pokój z rozkładanym tapczanem, fotelami oraz łóżkiem małżeńskim lub dwoma oddzielnymi łóżkami. Łazienka dysponuje wanną oraz prysznicem.
King Suite to apartament zaprojektowany w sojuszu nowoczesnych materiałów i klasycznego wyrafinowania. Dużo przestrzeni, oddzielna część mieszkalna z rozkładanym tapczanem i przestronna sypialnia z łóżkami małżeńskimi lub oddzielnymi spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

King Suite

 • 3 pokoje przygotowane z myślą o osobach niepełnosprawnych

Trzy spośród wszystkich hotelowych pokoi zostały przygotowane z myślą nie tylko o potrzebach, ale również wymaganiach osób niepełnosprawnych. Każdy z pokoi jest przestronny i urządzony tak, aby Goście czuli się w nich komfortowo - w tym celu uwzględniliśmy na przykład potrzebę łatwego i bezpiecznego poruszania się po pokoju na wózku inwalidzkim – meble ustawione są tak, aby było po prostu wygodnie.

 • Piętro Executive

Będziecie oczarowani możliwościami, jakie wynikają z zamieszkania w jednym z pokoi na piętrze Executive. Każdy z nich wyposażony jest w bezpłatny dostęp do Internetu, a także darmowy wstęp do aquaparku (włącznie ze Światem Saun i centrum fitness), możliwość parkowania w garażach podziemnych, wczesny check-in / późny check-out (wg możliwości), wypożyczenie DVD i napój powitalny.
Na piętrze executive usytuowany jest również business lounge - kącik biznesowy z dostępem do Internetu oraz darmowymi przekąskami.

 • wolne, całodzienne, nieograniczone wejście do Wodnego Świata, Świata Saun oraz Centrum Fitness aquaparku Aquapalace Praha
 • toast powitalny w lobby baru Barracuda
 • parkowanie w monitorowanym garażu hotelowym
 • możliwość wypożyczenia DVD
 • obuwie plażowe
 • możliwość doniesienia posiłków na pokój bez dodatkowych opłat
 • wolne wejście do Executive Lounge z całodziennymi przekąskami i dostępem do komputera z internetem
 • możliwość wcześniejszego przyjazdu i późniejszego wyjazdu (według możliwości hotelu)
Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek