122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

Restauracje w Aquapalace Praga - urzekną Cię smakiem...

Restauracja Astra

Szczypta luksusu, unikalny styl i domowa atmosfera stanowią najlepszą kombinację tworzącą hotelową restaurację. Gdy dołożymy do tego zawsze świeże, skrupulatnie wybierane sezonowe składniki i najlepszych czeskich kucharzy, przed oczyma pojawi się hotelowa Restauracja Astra.

Naszym priorytetem jest dostarczanie Wam niezapomnianych wrażeń nie tylko kulinarnych, ale również estetycznych. Wyjątkową atmosferę kulinarnego doznania na otwartym letnim tarasie możecie poczuć przy okazji orzeźwiającego śniadania, służbowego obiadu czy romantycznej kolacji. Serwujemy Wam zawsze i niezmiennie szeroki wachlarz dań kuchni czeskiej oraz międzynarodowej.

Nigdy nie zapominamy przy tym o najmłodszych Gościach. Hotelowy szef kuchni oferuje ulubione dziecięce smakołyki na bufetowych stołach podczas śniadań i kolacji. Specjalne „baby menu“ w postaci kolorowanek jest częścią oferty hotelowej a la carte. Do zamówionego „baby menu“ mali goście otrzymają kredki i mają zajęcie do czasu, zanim ich danie zostanie podane. Kącik dla dzieci, który znajduje się w restauracji Astra, umożliwia rodzicom odpocząć przy wspólnej kolacji, podczas gdy ich pociechy bawią się lub oglądają bajki animowane.

Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela od 7:00 do 11:00 oraz od 12:00 do 23:00

Bufet śniadaniowy - smacznie i pysznie od rana! Restauracja Astra Astra Astra Astra

Hotelowy bar Barracuda

Barracuda Lobby Bar umieszczony jest bezpośrednio w hotelowym lobby, obok recepcji hotelowej, także bardzo dobrze uzupełnia wejściową przestrzeń ofertą lekkich przekąsek podczas przyjazdu i odjazdu gości, lub w dowolnym momencie podczas dnia.

Barracuda Lobby Bar zwraca uwagę przede wszystkim wyborem świeżych soków, domowych lemoniad i atrakcyjnych koktajli na wszystkie okazje, zarówno alkoholowych, jak i bezalkoholowych.

Oferta szybki przekąsek obejmuje kanapki, burgery oraz lekkie sałatki ze świeżych warzyw.

Bardzo lubiana kawa wysokiej jakości zawsze przy podawaniu rozsieje w otoczeniu zapach i zaprasza do spróbowania miejscowych tortów.

Miłośnicy wina mogą skosztować morawskiego wina, które zawsze zaoferuje i zaproponuje chętny do pomocy i dobrze przeszkolony personel.

Lobby Bar Barracuda jest odpowiednim miejscem do odpoczynku, spotkania roboczego lub prywatnego, z dostępem do szybkiego internetu za pośrednictwem Wi-Fi i bliskością pokojów, restauracji, pomieszczeń konferencyjnych i kompleksu Aquaparku Aquapalace Praha.

Godziny otwarcia
poniedziałek - niedziela od 08:00 do 01:00

Lobby Bar Barracuda Lobby Bar Barracuda Lobby Bar Barracuda Lobby bar słynie z dobrych drinków Lobby Bar Barracuda

Restauracja Terresa

Restauracja Terresa, znajdująca się w Hotelu Aquapalace**** Praga, pomieści nawet 120 osób! Jest to z dużą pewnością jedno z lepszych miejsc gastronomicznych w okolicy.

Restauracja zaprojektowana została przez architekta Jana Mackovica. Przeznaczona jest przede wszystkim dla rodzinnych i przyjacielskich spotkań gości hotelowych, ale też obiadów biznesowych, przyjęć weselnych i innych imprez okolicznościowych.

Goście mogą delektować się zarówno nowoczesną kuchnią międzynarodową, jak również szerokim wybrem kuchni czeskiej ( tzw."Czech Specials"). Zespół kucharzy kierowany pod dyrekcją szefa kuchni (Maria Blom) codziennie przygotowuje bogate menu, które zaspokoi potrzeby każdego gościa. Starannie wyselekcjonowane produkty gwarantują niezapomniane doznania kulinarne. Restauracja Terresa posiada certyfikat "Czech Specials", który ma na celu zapewnienie, że w tak certyfikowanych restauracji goście otrzymują tradycyjne czeskie jedzenie w odpowiedniej jakości.

Godziny otwarcia
poniedziałek - niedziela od 12:00 do 23:00

Restauracja Terresa Restauracja Terresa Restauracja Terresa Restauracja Terresa Restauracja Terresa

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek