122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

Gastronomia w Aquaparku Aquapalace Praga

Nawet dzieci, wiedzą, że wodne szaleństwa zaostrzają apetyt. Z Aquapalace Praga nigdy nie wyjdziesz głodny - życząc smacznego, przedstawiamy bary i restauracje, które znajdziecie na terenie aquaparku.

Sauna bar

Zapraszamy do przytulnego baru w centralnej części Świata Saun, w miejscu oddzielającym sauny fińskie od łaźni rzymskich.

Oferujemy produkty niezbędne w celu uzupełnienia płynów i substancji odżywczych po saunie – od napojów energetycznych przez odświeżające piwo po znakomite koktajle.

Sauna bar

Restauracja Coca-Cola

W Wodnym Świecie pomiędzy Pałacem Przygód a Pałacem Skarbów na pierwszym piętrze znajduje się samoobsługowa restauracja Coca-Cola.
Oferujemy Państwu ciekawy wybór przystawek i sałatek (caprese, wybór serów, szynka parmeńska z melonem, sałatka warzywna, sałatka Caesar), domowe bagietki dla miłośników mięs i dla wegetarian, znakomite makarony, grillowane mięsa, hamburgery i tradycyjne czeskie dania gotowe przygotowywane według najnowszych gastronomicznych trendów z czeskich surowców.

Restauracja Coca-Cola

Restauracja Staropramen

Restauracja samoobsługowa Staropramen znajduje się w hali wejściowej do aquaparku. Mogą w niej Państwo wybierać z bogatej oferty świeżych dań zimnych i ciepłych, bagietek i świeżych owoców. W barze sałatkowym oferujemy szeroki wybór warzyw i sosów do sałatek. Codziennie włączamy do oferty dnia szeroki asortyment tradycyjnych czeskich dań gotowych i degustacji z dań kuchni międzynarodowej. Państwa obiad czy kolacja może się zakończyć lekkim deserem – dziełem naszych cukierników z dodatkiem w postaci delikatnej kawy.

Restauracja Staropramen

Paradise Café

Paradise Café to stylowy bar znajdujący się w strefie odpoczynkowej nad Pałacem Relaksu. Jest to na prawdę wygodne miejsce, z odpoczynkowymi fotelami i leżakami, w którym można się delektować oferowanymi daniami.

Paradise Café

Coral Bar

Koralowy bar znajdą Państwo za popularnym akwarium z rekinami w Koralowym Domu pomiędzy Pałacem Przygód i Pałacem Skarbów. W miesiącach letnich można wziąć jedzenie na zewnątrz na leżaki lub usiąść bezpośrednio w wodnym barze i skorzystać z orzeźwienia bez konieczności opuszczenia basenu.

Coral Bar

Prima Bar

Nasz bar „lodowy“ ulubiony przede wszystkim wśród dzieci, znajduje się w Pałacu Coca-Cola za „tonią do nurkowania“. Oprócz znakomitych lodów gałkowych firmy Prima można tu zakupić również rożki, koktajle mleczne i lodowe, freshe ze świeżych owoców i granity.

Prima Bar

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek