122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

Gastronomia w Aquaparku Aquapalace Praga

Nawet dzieci, wiedzą, że wodne szaleństwa zaostrzają apetyt. Z Aquapalace Praga nigdy nie wyjdziesz głodny - życząc smacznego, przedstawiamy bary i restauracje, które znajdziecie na terenie aquaparku.

Barman Cafe lehatka_sirka.jpg Bar lodowy Rodzinny obiad

Ice bar - Gelateria

Lodowy Icebar Gelateria Carte D'OR,zaprojektowany nie tylko dla najmłodszych gości,znajduje się w Pałacu Relaksu pod „jamą do nurkowania”. Popularna Gelateria oferuje wyjątkowe lody marki Algida, uzupełnione o smaczne lody na patyku,świeże naleśniki z lodami i domową bitą śmietaną, kawowymi specjałami, domowymi kanapkami i deserami.

Ice bar - Gelateria

Restauracja Coca-Cola

W Wodnym Świecie pomiędzy Pałacem Przygód a Pałacem Skarbów na pierwszym piętrze znajduje się samoobsługowa restauracja Coca-Cola.
Oferujemy Państwu ciekawy wybór przystawek i sałatek (caprese, wybór serów, szynka parmeńska z melonem, sałatka warzywna, sałatka Caesar), domowe bagietki dla miłośników mięs i dla wegetarian, znakomite makarony, grillowane mięsa, hamburgery i tradycyjne czeskie dania gotowe przygotowywane według najnowszych gastronomicznych trendów z czeskich surowców.

Restauracja Coca-Cola

Sauna bar

Zapraszamy do przytulnego baru w centralnej części Świata Saun, w miejscu oddzielającym sauny fińskie od łaźni rzymskich.

Oferujemy produkty niezbędne w celu uzupełnienia płynów i substancji odżywczych po saunie – od napojów energetycznych przez odświeżające piwo po znakomite koktajle.

Sauna bar

Restauracja Athena Grill

Restauracja Athena Grill znajduje się w holu kompleksu Aquapalace Praga.Specjalizuje się przede wszystkim w kuchni greckiej, która jest bardzo popularna wśród wielu gości hotelu.

Restauracja Athena Grill

Paradise Café

Paradise Café to stylowy bar znajdujący się w strefie odpoczynkowej nad Pałacem Relaksu. Jest to na prawdę wygodne miejsce, z odpoczynkowymi fotelami i leżakami, w którym można się delektować oferowanymi daniami.

Paradise Café

Coral Bar

Koralowy bar znajdą Państwo za popularnym akwarium z rekinami w Koralowym Domu pomiędzy Pałacem Przygód i Pałacem Skarbów. W miesiącach letnich można wziąć jedzenie na zewnątrz na leżaki lub usiąść bezpośrednio w wodnym barze i skorzystać z orzeźwienia bez konieczności opuszczenia basenu.

Coral Bar

Cafe Clara

Ulubioną kawiarnię Cafe Clara można znaleźć tuż obok głównego holu wejściowego.   Otwarta jest przez cały dzień, a w ten sposób jest łatwo dostępna dla wszystkich odwiedzających kompleks Aquapalace Praga.Można tutaj skosztować najlepszą kawę CAFÉ RESERVA,pyszne desery,przekąsk ii kanapki.Wszystko co mamy w ofercie jest rodzimej produkcji.

Cafe Clara

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek