122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

Konferencje i Meetingi

Aquapalace Praga - najlepsze konferencje i meetingi, szkolenia i seminaria!

Profesjonalny zespół działu bankietów Aquapalace Hotel Praga jest gwarancją sukcesu rokowań i meetingów handlowych. Nowoczesne wyposażenie konferencyjne w bezpośrednim pobliżu rozległego centrum wellness i aquaparku oferuje idealne połączenie spotkań biznesowych z relaksem, rozrywką i wypoczynkiem.

Rozmiary pomieszczeń konferencyjnych wynoszą od 24 m² do 500 m². Pomieszczenia są wyposażone w najnowocześniejszą technikę audiowizualną i multimedialną, umożliwiającą organizowanie seminariów, konferencji, szkoleń i prezentacji. Pomieszczenia są klimatyzowane, oświetlone światłem dziennym, z możliwością zaciemnienia wszystkich przestrzeni. Największa sala konferencyjna ma wyjście do ogródka - miniparku, który także można wykorzystać na różne okazje.

Konferencja - foyer Stanowiska dla uczestników szkoleń i seminariów Plan pomieszczeń konferencyjnych

 

Konferencje i Meetingi

Programy towarzyszące konferencjom

Programy towarzyszące konferencjom w Aquapalace Praga

Każda z konferencji oraz spotkań biznesowych organizowanych w Aquapalace Praga ma w sobie coś wyjątkowego. Nie nadmieniamy tu o wysokim standardzie usług oferowanych przez dział bankietów hotelu, sam meeting to bowiem nie wszystko. W trakcie organizowania konferencji i negocjacji należy pamiętać również o czasie wolnym, który w Aquapalace wypełnić można różnorodnym programem.

Widok hotelu z zewnątrz

Programy towarzyszące konferencjom

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek