122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

Jama do nurkowania w Aquapalace Praga

Jeśli fascynuje Cię tajemniczy świat podwodny i chcesz przesunąć granicę swych możliwości, masz wyjątkową okazję. A może jeszcze sam tego nie wiesz i w parku wodnym Aquapalace Praga odkryjesz pasję na całe życie?

  • Doświadcz tego na własnej skórze – zanurz się w głębokiej na 8 metrów jamie do nurkowania, zaprojektowanej specjalnie do treningu nurków. Jest najgłębsza w Czechach i posiada 3 poziomy głębokości: część płytka (1,5 m) służy do bezpiecznego przyswojenia podstawowych umiejętności, na 4 metrach znajduje się wisząca platforma, a dno jest na 8 metrach.
  • Pod wodą o bezpieczeństwo i wygodę będzie dbać wykwalifikowany instruktor.
  • Zanurzenie próbne można traktować jako wstępną mini lekcję nurkowania trwającą ok. 45 minut. Składa się z trzech podstawowych faz:

Instruktor dobiera najpierw odpowiednie wyposażenie i objaśnia jego funkcję. Dalej zapoznaje z zasadami bezpiecznego nurkowania i pomaga założyć wyposażenie.
Na pierwszym poziomie głębokości jest możliwość dokładnego wypróbowania wszystkiego. Zapoznaje się tutaj także z ruchem pod wodą i zanurzaniem.
Następnie kontynuowane jest zanurzenie na wiszącą platformę na głębokości 4 metrów, gdzie jest mały przystanek i stopniowo dalej na dno jamy na głębokość 8 metrów.

  • Wejście do jamy dozwolone jest wyłącznie w obecności instruktora lub osobom, które posiadają ważną licencję nurka. Maksymalna liczba osób wynosi 8 łącznie z instruktorem. Najniższa granica wiekowa: 10 lat.
  • Wyposażenie można wypożyczyć w sklepie dla nurków w Aquapalace (otwarty codziennie), najpóźniej o godz. 19 z terminem zwrotu do 20:00.

Kontakt: Adéla Beranová, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek