122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

Wodny Świat Aquapalace Praga

Nierozłączną częścią Aquapalace Praga jest największy w Europie Środkowej  wyjątkowy tętniący życiem i przygodą całoroczny Aquapark. Powierzchnia kompleksu, w którym ulokowaliśmy całe spektrum niezwykłych atrakcji, wynosi aż 9150 metrów kwadratowych i znajduje się tuż przy hotelu. Imponujące zjeżdżalnie, place zabaw dla dzieci i ogromne baseny o fantazyjnych kształtach, oazy relaksu, spa i wellness, czasami niezwykle ekskluzywne, o nowoczesnej, futurystycznej architekturze z wyszukanymi zabiegami odnowy i pielęgnacji … to tylko część atrakcji, które czekają na Ciebie w Aquapalace Praga!

Cennik wstępu do aquaparku

Basen Basen kryty Basen kryty Basen kryty Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny Aquapark

Centralną i - z punktu widzenia wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu, maniaków pluskania, pływania, wreszcie dzieci – częścią kompleksu jest Wodny Świat. Podzielony został on na trzy pałace:

  • Pałac Przygód – tutaj czekają na Was przede wszystkim imponujące zjeżdżalnie. Zwolennicy szybszego bicia serca nie będą zawiedzeni, do woli mogą szaleć na sześciu zjeżdżalniach i trzech stromych ślizgawkach. Gdyby tego było mało, wskoczyć mogą do wodnego leja, a na koniec dać się ponieść rwącej rzece.

  • Pałac Skarbów jest miejscem, które szczególnie polecamy najmłodszym Gościom ośrodka. Czekają tu na nich: sztuczne fale, brodzik i różnorodne ślizgawki.
  • Pałac Relaksu - podczas gdy dzieci szaleją w Pałacu Skarbów, dorosłej części naszych Gości zapraszamy do Pałacu Relaksu. Odpocznij w jacuzzi, nabierz sił na ławce do masażu, popływaj w basenie… Latem daj się oczarować magii zewnętrznej strefy Pałacu Relaksu – znajdziesz tu leżaki, odkryty basen z ławkami i kąpielą perełkową oraz brodziki dla dzieci.

W pomieszczeniach Wodnego Świata goście w każdym wieku mają do dyspozycji 12 toboganów o długości do 250 metrów, z możliwością szybkiego lub spokojnego zjeżdżania. Oprócz toboganów Wodny Świat oferuje inne atrakcje w postaci zjeżdżalni, jacuzzi, tarasów relaksacyjnych, sztucznej fali i należącej do najbardziej ulubionych atrakcji Aquaparku Dzikiej Rzeki, która przepływa przez cały Wodny Świat. Oprócz tego goście mają do dyspozycji strefę na zewnątrz, Dom Koralowy, jaskinię dla płetwonurków i kącik dla dzieci.

Pałac Skarbów

Aquapark Aquapalace PragaPałac Skarbów jest miejscem, które sprawia radość wszystkim marzycielom, głównie najmniejszym. W bajkowo-romantycznej atmosferze łatwo zapomnieć, że nie jest się na prawdziwych Karaibach... Dlaczego? W Pałacu Skarbów czeka na Was wiele atrakcji!

Pałac Skarbów

Pałac Przygód

Aquapalace Praga - aquaparkKochasz szybkość i wysokość? Chcesz się wyżyć? Jesteś pod dobrym adresem! Przeżycia w Pałacu Przygód są takie jak jego atrakcje: zachwycające, wyjątkowe i nie z pewnością nie da się ich zapomnieć! Zapraszamy do wypróbowania każdej z 8 zjeżdżalni!

Pałac Przygód

Pałac Relaksu

Aquapark Aquapalace Praga - Pałac RelaksuPowszechnie wiadomo, że pływanie to dyscyplina sportowa, która ma błogosławiony wpływ na naszą kondycję, fizyczną i psychiczną. U nas można go dodatkowo połączyć z bajecznym relaksem!

Pałac Relaksu

Dom Koralowy

KoralPoznaj życie w głębinach oceanów i odkryj tajemnice podmorskiego świata w unikalnym Koralowym Domu Aquapalace Praga!Podmorski świat można zobaczyć w dwóch olbrzymich morskich akwariach. Za grubym, bezpiecznym szkłem pływają dziesiątki rodzajów wielobarwnych rybek, rozgwiazdy, jeżowce, a także rekin czarnopłetwy.

Dom Koralowy

Jama do nurkowania

nurkowanieJeśli fascynuje Cię tajemniczy świat podwodny i chcesz przesunąć granicę swych możliwości, masz wyjątkową okazję. A może jeszcze sam tego nie wiesz i w parku wodnym Aquapalace Praga odkryjesz pasję na całe życie?

Jama do nurkowania

Strefa zewnętrzna

Aquapark Aquapalace PragaChcesz walczyć z wodnymi falami na świeżym powietrzu, a może po prostu opalać się, popijać drinki i odpoczywać? Zapraszamy do strefy zewnętrznej, której atrakcje zapewniają zarówno upragniony relaks, jak i szaloną zabawę!

Strefa zewnętrzna

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek