122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

 

Dekalog saunowania - naczelne zasady korzystania z saun w Aquapalace Praga

Szanowni Goście,
Podajemy poniżej dziesięć zasad zachowania się gości w Świecie Saun. Zasady mają służyć jako poradnik do korzystania z placówek oraz prostego przestrzegania regulaminów dla zwiedzających.
Podany artykuł nie zastępuje swoim brzmieniem obowiązującego regulaminu hotelu i regulaminu dla zwiedzających, którego wszyscy zwiedzający muszą przestrzegać, i którego pełne brzmienie można odczytać w holu wejściowym oraz we wszystkich placówkach Aquapalace Praha.
 
1.    Sauny to mieszana strefa intymna, wspólna dla mężczyzn i dla kobiet, wyłącznie w Sauna Barze dozwolony jest pobyt w kąpielówkach.
2.    Do saun mogą wchodzić także dzieci od 3 roku życia – przy stałym nadzorze dorosłego opiekuna.
3.    W trakcie wejścia do kabin saunujących używamy prześcieradła lub ręcznika. Klient powinien siedzieć tak, aby nie zanieczyszczał ławek w kabinach.
4.    W trakcie wejścia do pary używamy wyłącznie ręcznika.
5.    Przed wejściem do Saun, baseników ochładzających i jacuzzi należy wziąć porządny prysznic.
6.    Osoby, które swoją obecnością i/lub zachowaniem naprzykrzają się pozostałym gościom, stanowią zagrożenie dla wychowania dzieci i młodzieży, naruszają zasady higieny osobistej, zostaną wydalone z sauny bez możliwości otrzymania rekompensaty.
7.    Z sauny mogą korzystać wyłącznie osoby zdrowe i na własne ryzyko.
8.    Podlewanie pieca w kabinie saunującej przeprowadza wyłącznie odpowiedni personel.
9.    Goście sauny muszą wziąć pod uwagę fakt, że w różnych miejscach kabiny saunującej panuje różna temperatura. Nie wolno dotykać części przewodzących ciepło, zwłaszcza metalowych.
10.    W przypadku stanu awaryjnego lub nagłego (problemy zdrowotne, zmiana stanu świadomości) proszę skorzystać z przycisku bezpieczeństwa do szybkiego przywołania obsługi

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek