122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

Dziecięcy Kącik w Aquapalace Praga

Chcecie bawić się w kompleksie Aquapalace Praga, a nie macie niani dla swoich dzieci? Nie ma problemu, przyjdźcie do nas ze swoimi pociechami! W trakcie Waszego pobytu w Wodnym Świecie, Spa-Wellness oraz Fitness Centrum zaopiekujemy się najmłodszymi Gośćmi naszego obiektu.

W dziecięcym kąciku...

  • Wasze dzieci będą pod opieką i nieustannym doglądem profesjonalnych wychowawczyń.
  • Aby mali goście wykorzystali jak najlepiej czas spędzony w kąciku dziecięcym, co tydzień organizujemy animacyjne popołudnie. Na wasze latorośle czeka program rozrywkowy pełny konkursów z pięknymi nagrodami.

Animacje: codziennie od 11:00 do 20:00

Opieka w kąciku dziecięcym jest w pełni bezpłatna!

Kącik zabaw dla dzieci W kaciku zabaw nie brakuje gier i zabaw Zabawki w kaciku dziecięcym


Regulamin

  • Kącik dziecięcy (dalej tylko KD) przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 lat bez opieki rodziców. Usługa jest darmowa dla klientów centrum sportowo-relaksowego Aquapalace Praga. Dziecko można pozostawić w KD kiedykolwiek w czasie jego otwarcia, najpóźniej jednak 30 minut przed zamknięciem KD.
  • Dziecko należy przebrać w kostium kąpielowy lub lekki ubiór i obuwie, nie zapomnieć o piciu. Nasze opiekunki zabiorą dziecko wprost z działu, który chcecie odwiedzić.
  • Rodzic (opiekun prawny, dalej tylko OP) pisemnie akceptuje regulamin kącika dziecięcego i protokół przekazania (nazwisko, przewidywana godzina odbioru itp.). Na formularzu znajdzie się notatka z informacją, w jakim dziale znajduje się rodzic.
  • Rodzic (OP) odbiera dziecko na podstawie protokołu odbioru.
  • Jeśli rodzic (OP) chce odebrać dziecko szybciej, komunikacja odbywa się znowu poprzez obsługę działu, w którym się znajduje.
  • Przez cały czas pobytu dziećmi zajmuje się doświadczony personel, który posiada odpowiednie wykształcenie pedagogiczne i medyczne, jest odpowiednio przeszkolony i ma praktykę w pracy z dziećmi. Zapewniony jest bogaty program dla wszystkich grup wiekowych. Zabawki i inne przedmioty mają odpowiednie atesty i spełniają normy higieniczne.Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek