122 555 516 Infolinia w Polsce:
Aquapark Aquapalace Praga
Pokój dwuosobowy typu superior
Aquapalace Praga - hotelowa restauracja Astra
Aquapalace Praga - relaks i świetna zabawa w basenach
Poczuj magię odprężenia...

Rodziny z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

Aquapalace Praga – bajeczne miejsce na Twoje wakacje

O hotelu i aquaparku Aquapalace Praga

W jednej z największych i najpiękniejszych europejskich stolic, tuż za rogiem Praskiego Zamku, Mostu Karola, Małej Strony, zamku i parku Průhonice znajduje się Aquapalace Hotel**** Praga. Bez wątpienia jeden z najbardziej luksusowych obiektów w Pradze usytuowany jest w praskim zabytkowym rezerwacie i stanowi część największego Parku Wodnego w Europie Środkowej.

Tu luksus idzie w parze z przystępnymi cenami, a nowoczesność spotyka się z tradycją. Dowód na to, że przeciwieństwa lgną ku sobie – idealne połączenie miejsca na spotkania biznesowe z rodzinnym wypoczynkiem, relaksem i rozrywką na najwyższym poziomie.

Aquapark Szalona zabawa w basenach i na zjeżdżalniach - gwarancja cudownego urlopu Pontony w aquaparku

Oferta usług obejmuje rozległe, nowoczesne centrum konferencyjne, wyśmienitą kuchnię, bezpośredni dostęp do  aquaparku oraz szeroki wybór pakietów indywidualnych, rodzinnych oraz wellness.

Jest to kwintesencja dobrego smaku, bez względu na to, czy podróżują Państwo służbowo, czy też prywatnie. Szeroka oferta usług hotelowych i wellness w połączeniu z szaleńczą wręcz zabawą w aquaparku i zwiedzaniem praskich zabytków sprawia, że pobyt w Aquapalace Praga pozostawia za każdym razem niezapomniane wspomnienia. Dowodem na prawdziwość powyższych słów jest chociażby fakt, iż hotel co roku odwiedza coraz większa liczba zadowolonych turystów. Większość z nich, urzeczona klimatem, wraca do Nas ponownie.

Aquapalace Praga... gdy marzysz o urlopie w luksusie!

Basen Basen kryty Basen kryty Basen kryty Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny Aquapark

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek